Cosmolot — легальне українське казино, створене в 2020 році на базі відомого лотерейного бренду. Зараз заклад працює на ліцензії КРАІЛ №34 від 02.02.2021 року та пропонує сертифіковані ігрові автомати, карткові, настільні, швидкі, живі та інші азартні ігри.

На сайті Космолот зарееєструватись необхідна для всіх, хто хоче грати на реальні гроші — без неї автомати будуть доступні лише в демо-режимі. Також вона відкриває доступ до особистого кабінету, через який можна поповнити рахунок, вивести виграш на карту, відслідкувати історію останніх ставок і транзакцій і т.д.

Для мотивації користувачів зареєструватися в Космолоті, гральний клуб пропонує щедрий привітальний бонус у вигляді додаткових поповнень до перших 6 депозитів і 500+ фріспінів.

космолот Реєстрація

Реєстрація в Космолот ЮА через телефон

Для того щоб зареєструватися в Cosmolot за допомогою номера телефону, виберіть опцію "Зареєструватись" у верхньому правому куті сайту. Потім перейдіть до вкладки "Телефон" і введіть свій український мобільний номер. Вам буде запропоновано обрати метод підтвердження: через дзвінок або отримання коду в SMS/Viber. Після цього підтвердіть свій номер телефону обраним методом, створіть пароль для вашого облікового запису, введіть промокод (якщо є), погодьтеся з правилами закладу та підтвердіть ваш вік (21+). Клацніть "Зареєструватися", і процес завершиться.

Реєстрація в Cosmolot за допомогою пошти

Якщо ви обираєте реєстрацію через електронну пошту, перейдіть у вкладку "e-mail" у меню реєстрації. Введіть свою електронну адресу і виконайте всі дії, описані в попередньому пункті, починаючи з шостого. Пам'ятайте, що вам також потрібно буде підтвердити вашу електронну адресу за допомогою одноразового посилання на етапі верифікації.

Реєстрація за допомогою соціальних мереж

Для реєстрації через соціальні мережі виберіть опцію "Зареєструватись" на головній сторінці сайту Cosmolot. Натисніть на логотип Google у нижній частині форми і оберіть свій обліковий запис, слідуючи інструкціям на екрані. Важливо пам'ятати, що реєстрація з поштою Gmail відрізняється від прив'язки до облікового запису Google. Користувач, який створив обліковий запис через електронну пошту, не зможе авторизуватися через обліковий запис Google і навпаки.

Чи можна грати в Космолот без реєстрації?

У всі слоти і більшість інших розваг Космолот можна грати абсолютно безкоштовно, навіть без реєстрації. Гра запуститься у демо-режимі — замість реальних грошей використовуватиметься віртуальна валюта, яку неможливо вивести. У демо-режимі можна тестувати ставки на будь-які суми і купувати бонуси, якщо слот підтримує таку функцію. Це допоможе сформувати уявлення про гру без зайвих витрат.